Piotr Patłaszyński - założyciel ST DUET

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w UKS DUET!

PIOTR PATŁASZYŃSKI - założyciel i właściciel ST DUET, kierownik artystyczny formacji RELIESE. Prezes UKS DUET oraz Stowarzyszenia PROART.

Do roku 1990 czynny tancerz tańca towarzyskiego (kl. A/ST; B/LA).

Dyplomowany instruktor tańca, Prezes Polskiej Federacji Tańca, a od grudina 2012 roku pełni również funkcję Sekretarza Narodowego IDO w Polsce, członek Komisji Dyscyplinarnej International Dance Organization.

Licencjonowany Sędzia Polskiej Federacji Tańca, Sędzia międzynarodowy organizacji IDO,

Taniec towarzyski, tańce par (salsa, rueda de cassino).

Piotr Patłaszyński jest również konferansjerem, charakteryzuje się poczuciem humoru i "lekkością" wypowiedzi przy mikrofonie.

Prowadzenie imprez w języku: polskim, rosyjskim i angielskim.

Zapowiada zarówno w małych salach jak i na dużych koncertach plenerowych. Doskonały kontakt zarówno z dziecięcą jak i dorosłą widownią, otwartość, spontaniczność i kreatywność, połączone z umiejętnościami komunikacyjnymi to jego podstawowe atuty.

Organizator wielu prestiżowych przedsięwzięć tanecznych takich jak: Mistrzostwa i Puchary Polski, warsztaty taneczne, pomysłodawca i od 2001 roku realizator World DanceWeek, który corocznie odbywa się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Organizator Mistrzostw Polski (1994, 1999, 2001, 2004, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014) Mistrzostw Świata (nieprzerwanie od roku 2008), pomysłodaca i realizator takich przedsięwzięć tanecznych, jak:

- Młodzieżowe Premiery Kulturalne

- DUET Dance Festival

Jego motto:

1/ Wiara czyni cuda, trening czyni mistrza

2/ ...To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak satysfakcjonujące... P. Coelho

Zapraszam Państwa na zajęcia taneczne do ST DUET, Piotr Patłaszyński
biuro@danceweek.pl, tel. 694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i Grójcu. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.DO GÓRY